Evžen Josef Petr a Alexandra Hejlová
Mušketýrská vyznání
Sbírka básní převážně romantických vyznání čtyř mušketýrů, přátel na věky, kteří žili pro lásku ke své zemi, milovali zpěv, víno a ženy, ctili právo a spravedlnost a pro ně kord vždy vytasili a svůj štít nikdy špínou neposkvrnili a kardinálským slibům za stříbrný peníz duši ani srdce nezaprodali… Přitažlivý vzhled knihy je umocněn ilustracemi a obálkou z dílny světově uznávané malířky Alexandry Hejlové.

Doporučená cena 139,- Kč

K dostání u všech knihkupců, nebo na níže uvedené adrese nakladatelství Pragoline.


Evžen Josef Petr a Alexandra Hejlová
Květy lásky a hořkosti

Sbírka básní, překrásně ilustrovaná malířkou Alexandrou Hejlovou je vydávána krátce po vydání sbírky "Mušketýrská vyznání"a je pokračováním převážně romantických básní spolu s alegorickými črty na život kolem nás, v souznění s vírou, že lidskost a láska nikdy nezůstanou pouhým slovním dovětkem.

Doporučená cena 139,- Kč

K dostání u všech knihkupců, nebo na níže uvedené adrese nakladatelství Pragoline.
Kniha "Život krásný barvy má" je výsledkem spolupráce básníka a textaře Jindřicha Krause a malířky Alexandry Hejlové. Sbírka veršů, převážně textů písní napsal autor v průběhu svého života. Verše voní nádechem country stylu, jehož je autor příznivcem. Ve své knize vám předkládá svá vyznání o životě, lásce, dobru i zklamání. Kniha je doplněna barevnými reprodukcemi originálů obrazů, které na témata svěžích textů autora vytvořila malířka, která vystavuje své obrazy po celém světě a je pravděpodobné, že originály vzniklé k této sbírce, poputují do Hollywoodu a do Říma. Součástí knihy je katalog z díla Alexandry Hejlové.

Doporučená cena 249,- Kč

Vázaná plnobarevná luxusní kniha s přebalem, je k dostání u všech knihkupců, nebo na kontaktní adrese nakladatelství.

Nakladatelství PRAGOLINE
tel./fax: +420 224 213 685
jindrichkraus@volny.cz
info@sknihamisekamaradim.cz